Aktivni DELEGATI (2017/2018)

PREGLED  DELEGATA I  KONTROLORA (2017-2018)

  • PREMIJER LIGA BiH  (Nogometni savez BiH)premijer_liga_bih_logo
Status Prezime i Ime Mjesto
1 delegat Omanović Ramiz Bihać
2 delegat Hadžić Amir
V.Kladuša
  • PRVA LIGA FBiH  (Nogometni savez Federacije BiH)ns_fbih_grb
Status Prezime i Ime mjesto
1 delegat Budimlić Irfan Cazin
2 delegat Badić Seadin
Cazin
3 delegat Kudelić Esad Bužim
4 delegat Stupac Halim Bihać
5 kontrolor Medić Amir
Ključ
6 kontrolor Topić Jasmin Cazin
       

 

    •  DRUGA LIGA Federacije BIH “zapad”  ns_fbih_grb

      br.
      Prezime i Ime
      Mjesto
      Kontakt tel.
      1 Šertović Almir B.Krupa 061-174700
      2 Saračević Fuad Bihać 061-706648
      3 Eminović Nihad Ključ 061-464559
      4 Veladžić Jasmin Bužim 061-714279
      5 Cerić Hamid S.most 061-754014
      6 Čavkić Denis
      Bihać
      7 Palić Adnan
      Cazin  
      8 Fajić Šaćir B.Krupa 061-858706
      9 Ćatić Safet Bužim 061-742188
      10 Džanić Edin Bihać 062-649848
      11 Prošić Eldis Cazin 061-794978
      12 Pilipović Aldin
      S.Most  
      13 Budimlić Asmir Bihać 062-177822
      14 Mujagić Mersad Bihać 061-801942
      15 Konjević Sulejman Kljuc 061-768051
      16 Hušidić Šerif V.Kladuša 061-759980
      17 Huzbašić Muhamed Fojnica 061-780162
      18 Garić Slaven Vitez 063-372604
      19 Lušija Vahidin Busovaca 061-390476
      20 Zahirović Fuad N.Travnik 061-790770
      21 Đogić Husein Turbe 061-708468
      22 Bojo Nikica Kiseljak  
      23 Pilavić Zifet Turbe 062-622005
      24 Puljić Josip Fojnica 063-338856
      25 Arnaut Nedim Kaćuni 061-618790
      26 Solomun Davor Travnik 061-341525
      27 Perić Mario N.Travnik 063-992846
      28 Jukić Stipo N.Travnik 063-336921
      29 Sivro Nermin Vitez  


    •  KANTONALNA LIGA USK-a cropped-NS-USK.jpg

 

Prezime i Ime Mjesto
1 Ahmetović Emir Cazin
2  Ahmetović Samir
 Bihać
3 Balić Midhad
Bihać
4 Kulenović Nermin Bihać
5 Bratić Ekrem B.Krupa
6 Kudelić Remzija Bužim
7 Seferović Mensur
S.Most
8  Husetić Senad  B.Petrovac
9  Hodžić Salih  Cazin
10 Alagić Meho Bihać
11 Oraščanin Ibrahim B.Krupa
12 Tahirović Anel Cazin
13 Pajazetović Asim V.Kladuša
14 Seferagić Malik Cazin
15 Čaušević Esmir Bužim 
 
 
     
  •  OMLADINSKA LIGA USK-a  cropped-NS-USK-1.jpg
Prezime i Ime mjesto
1 Šemsudin Habibović
S.Most
2 Demirović Jasmin
B.Krupa
3 Redžić Mensur Cazin
4 Poprženović Anel Bihać
5 Islamović Rasim
Bihać
6 Komić Sanel Otoka
7. Terzić Almir
Bihać
8. Felić Sulejman V.Kladuša