Rezultati i tabela nakon 17. kola Kantonalne lige NS USK-a

NOGOMETNI SAVEZ USK 2

REZULTATI:

  1. Mutnica – Bajer 99                     3:3  prekid u 80. min..
  2. Omladinac 75 – Rudar                2:1
  3. Bratstvo – Kamenica                  6:0
  4. Omladinac”S” – Željezničar         8:0
  5. Gomila – Mladost “V”                 1:0
  6. Mladost 38 – Brekovica 78          1:5

TABELA

Poz. Klub OU P N P POS PRI GR Bod
1. Bratstvo 17 15 0 2 55 14 41 45
2. Omladinac 17 12 1 4 46 17 29 37
3. Željezničar 17 9 3 5 37 31 6 30
4. Brekovica78(-3) 17 9 2 6 42 32 10 26
5. Gomila 17 7 5 5 29 27 2 26
6. Rudar 17 7 3 7 37 30 7 24
7. Omladinac75(-3) 16 6 3 7 34 27 7 18
8. Bajer99 17 5 3 9 29 43 -14 18
9. Kamenica 17 5 3 9 25 42 -17 18
10. Mutnica 17 4 4 9 25 44 -19 16
11. Mladost(V)(-6) 17 6 3 8 27 33 -6 15
12. Mladost193...
Čitaj dalje

Obavijest o terminu odigravanja zadnjih kola Omladinske lige NS USK-a

OBAVIJEST

 

 

Shodno kalendaru takmičenja NS USK-a za Omladinske lige, zadnja tri kola Omladinske lige NS USK-a igraju se nedeljom u isto vrijeme ( 10 i 12 sati), a sve radi regularnosti takmičenja.

Čitaj dalje

Čestitka povodom pravoslavnog Vaskrsa

img_1292.jpg

Svim pripadnicima pravoslavne vjeroispovjesti upućujemo iskrene čestitke povodom Vaskrsa.
NS USK

Čitaj dalje

DELEGIRANJE–16. i 13. kolo Omladinska liga USK-a

OMLADINSKA LIGA
Pionirsko – pretpionirska liga NS USK-a

GRUPA JUG

Takmičarska sezona 2015/2016

SLUŽBENA LICA – XVI KOLO

30.04.2016 – 10:00 i 12:00  sati

OMLADINAC –  BRATSTVO Glavni sudac Spahić Adnan B.Petrovac
Sanica subota, 30.04.2016. 10/12 Asistent 1 Družić Adna B.Petrovac
Delegat: Kuželj Ferid Asistent 2 Omeragić Mirsad B.Petrovac
  MLADOST 38  –  BAJER 99 Glavni sudac Burnić Anel S.Most
Bos. Petrovac subota, 30.04.2016. 10/12 Asistent 1 Islamović Armin S.Most
Delegat: Družić Samir Asistent 2 Mehmedović Sanel S.Most
 PODGRMEČ –    SLOGA Glavni sudac Halkić Haris S.Most
Sanski Most četvrtak, 05.05.2016. 17,00 Asistent 1 Terzić Almin S.Most
Delegat: Pilipović Aldin Asistent 2 Terzić Ajla S.Most
 Ž...

Čitaj dalje

NOGOMETNA LIGA USK Takmičarska sezona 2015/2016 – PROLJEĆE SLUŽBENA LICA – 17. KOLO 30.04.2016 – 17:00 sati

NOGOMETNA LIGA USK
NOGOMETNA LIGA USK
Takmičarska sezona 2015/2016 – PROLJEĆE

SLUŽBENA LICA – 17. KOLO

 30.04.2016 – 17:00  sati

 MUTNICA  –     BAJER 99    Glavni sudac Silić Belmin Cazin
Pjanići subota, 30.04.2016. 17:00 Asistent 1 Omerčević Ernad Cazin
Delegat: Alagić Meho Asistent 2 Mizić Almir Cazin

 

 OMLADINAC 75  –     RUDAR Glavni sudac Dedić Muharem Bihać
Pokoj subota, 30.04.2016. 17:00 Asistent 1 Bosnić Jasmin Bihać
Delegat: Džanić Edin Asistent 2 Muranović Sanel Ostrožac
 BRATSTVO  –    KAMENICA Glavni sudac Šarić Almina B.Krupa
Bos.Krupa subota, 30.04.2016. 17:00 Asistent 1 Sedć Alden B.Krupa
Delegat: Kulenović Nermin Asistent 2 Bratić Emina B.Krupa
OMLADINA...
Čitaj dalje

Delegiranje -15. kolo Omladisnka liga sjever i jug

Omladinska liga USK

Pionirsko – Pretpionirska liga NS USK-a

GRUPA JUG

Takmičarska sezona 2015/2016

SLUŽBENA LICA – XV KOLO

 27/28.04.2016 – 15:00 i 17:00  sati

Ključ – Omladinac „S“ Glavni sudac Islamović Arimn S.Most
Ključ 27.04.2016 15/17 Asistent 1 Burnić Anel S.Most
Delegat: Družić Samir Asistent 2 Mehmedović Samir S.Most
Rudar – Željezničar Glavni sudac Halkić Haris S.Most
Kamengrad 27.04.2016 15/17 Asistent 1 Terzić Ajla S.Most
Delegat: Konjević Sulejman Asistent 2 Terzić Almin S.Most
Bajer 99 – Podgrmeč Glavni sudac Družić Adnan B.Petrovac
Velagići 28.04.2016 15/17 Asistent 1 Omeragić Mirsad B.Petrovac
Delegat: Husetić Senad Asistent 2 Spahić Adnan B.Petrovac
Bratstvo – Mladost 38 G...

Čitaj dalje

KUP NS USK-a 2016 SLUŽBENA LICA – III KOLO

kupbih

 

NOGOMETNA  LIGA  UNSKO-SANSKOG KANTONA
KUP NS USK-a 2016

 

SLUŽBENA LICA – III KOLO

27.04.2016 godine(Srijeda) – 17:00 sati

 

 

Bratstvo – Borac Glavni sudac Šakinović Fahrudin V.Kladuša
B.Krupa 27.04.2016 godine 17,00 Asistent 1 Silić Belmin Cazin
Delegat: Bratić Ekrem Asistent 2 Omerčević Ernad Cazin

 

Bajer 99 – Krajina Glavni sudac Dedić Muharem Bihać
Velagići 27.04.2016 godine 17,00 Asistent 1 Nanić Hasan Bihać
Delegat: Pilipović Aldin Asistent 2 Bosnić Jasmin Bihać

 

 

 

 

Čitaj dalje

16. kolo Kantonalne lige NS USK-a

NSUSK NASLOV

Odigrano je  16. kolo Kantonalne lige NS USK-a:

  1. Bajer 99 – Brekovica 78     3:0
  2. Mladost”V” – Mladost 38    7:2
  3. Željezničar – Gomila          1:3
  4. Kamenica – Omladinac S   2:0
  5. Rudar – Bratstvo                0:1
  6. Mutnica – Omladinac 75     1:4

TABELA nakon 16.kola

Poz. Klub OU P N P POS PRI GR Bod
1. Bratstvo 16 14 0 2 49 14 35 42
2. Omladinac 16 11 1 4 38 17 21 34
3. Željezničar 16 9 3 4 37 23 14 30
4. Rudar 16 7 3 6 36 28 8 24
5. Brekovica78(-3) 16 8 2 6 37 31 6 23
6. Gomila 16 6 5 5 28 27 1 23
7. Kamenica 16 5 3 8 25 36 -11 18
8. Bajer99 16 5 2 9 26 40 -14 17
9. Omladinac75(-3) 15 5 3 7 32 26 6 15
10. Mladost(V)(-6) 16 6 3 7 27 32 -5 15
11. Mutnica 16 4 3 9 22 41 -19 15
12. Mladost1938(-3) 15 1 0 14 14 56 -42 0

Lista stre...

Čitaj dalje

OBAVIJEST ZA KLUBOVE

OBAVIJEST

 

 

 

 

 

U skladu sa odredbama člana 20. Statuta NS USK-a, svaki član NS USK-a dužan je dostaviti delegata i zamjenskog delegata za Skupštinu NS USK-a najkasnije do 03.05.2016 godine u kancelariju Saveza.

Molimo klubove koji nisu dostavili delegata i zamjenskog delegata ispred svog kluba da u gore navedenom roku dostavite ime i prezime delegata i zamjenskog delegata zbog priprema za održavanje  Izborne Skupštine NS USK-a.

 

 

Čitaj dalje

Izvučeni parovi 3. kola KUP takmičenja NS USK-a

kupbih

 

 

Danas u prostorijama  NS USK-a održano je izvlačenje 3. Kola KUP takmičenja NS USK-a za seniore.

Izvlačenju su prisustvovali svi predstavnici klubova koji su se plasirali u 3. kolo.

Izvučeni su slijedeći parovi:

  1. Bajer 99 –  Krajina
  2. Bratstvo – Borac
  3. Omladinac 75 -* (slobodni)

Utakmice su po rasporedu u srijedu 27.04.2016 godine u 17,00 sati

 

 

Čitaj dalje