OBAVLJEN ŽRIJEB 1/4 FINALA KUPA REGIJA NS/FS BIH

kupbih

Jučer je u prostorijama Saveza obavljen žrijeb četvrtfinala Kup-a regija NS/FS BiH.

U ovoj fazi takmičenja sastaće se:

  • FS područja Sarajevsko-romanijskog – FS Kantona Sarajevo
  • PFS Bijeljina – NS Hercegovačko-neretvanskog kantona/županije
  • PFS Prijedor – NS Unsko-sanskog kantona
  • NS Tuzlanskog kantona – PFS Gradiška

Četvrtfinalni susreti biće odigrani 22.5. u 17 sati.

Pobjednik Kup-a regija NS/FS BiH predstavljaće Bosnu i Hercegovinu u kvalifikacijama za UEFA Kup regija.

Čitaj dalje

11. i 15. kolo Omladinske lige – delegiranje

OMLADINSKA LIGA

Parove i službena lica Omladinske lige za utakmice koje se igraju za vikend 26-27.04.2014 godine možete preuzeti na linku:

11 i 15 kolo Omladinske lige

Čitaj dalje

17 kolo Kantonalne lige USK – delegiranje

preuzmi

Parove i službena lica 17.kola Kantonalne lige za utakmice koje se igraju za vikend 26-27.04.2014 godine možete preuzeti na linku:

 

17 kolo Kantonalne lige USK – delegiranje

Čitaj dalje

Rezultati – Omladinska lige USK-a

OMLADINSKA LIGA

OMLADINSKA LIGA GRUPA 1. X kolo

PIONIRI KADETI
NK”Una/Ljutoč” – ONŠ”Bod” 3:1 0:0
NK”Podgrmeč” – NK”Jedinstvo” 2:0
NK”Ključ” – NK”Mladost 38” odgođeno
OMLADINSKA LIGA GRUPA 2. XIV kolo

PIONIRI KADETI
NK”Bratstvo” – NK”Vitez” B 2:1 1:1
FK”Una 88” – NK”Mladost/Petica” 0:4 0:2
NK”Krajišnik” – NK”Mladost “V 3:0
NK”Sloga” B.O. – FK”Krajina” 1:1
NK”Bajer 99” – ONŠ”Kladuša 2008” nije igrano
OMLADINSKA LIGA GRUPA 1. PRETPIONIRI VI kolo

ODGOĐENO KOLO

OMLADINSKA LIGA GRUPA 2. PRETPIONIRI VI kolo

NK”Željezničar” – FK”Una 88” 2:1
FC”Abc” – FK”Krajina” 3:0
NŠ”Lav” – NK”Mladost” P nije igrano
TABELA ĆE BITI OBJEVLJENA NAKNADNO KAD SE KOMPLETIRAJU RAZULTATI

Čitaj dalje

Rezultati 16. kolo – Nogometna liga USK-a

preuzmi

XVI Kolo NL USK-a 19/20.04.2014 godine 16:30 sati

REZULTATI:

1.Velagići, NK”Bajer 99” – NK”Bakšaiš” 7:4
2.Kamenica, NK”kamenica” – NK”Borac” 2:5
3.Kamengrad, NK”Rudar” – NK”Mutnica” 5:1

4.Kralje, NK”Sloga 37” – NK”Krajišnik” nije igrano
5.Stijena, NK”Gomila” – NK”Omladinac” S 23.04.2014.
6.Bos.Krupa, NK”Željezničar”- NK”Mladost”P 22.04.2014

Čitaj dalje

Rezultati 16.kolo Druga liga FBiH – zapad

Druga-liga-NSFBiH-zapad1-300x135

16. KOLO

Ključ 2:0 Sloga
Krajina 1:0 Vlašić
Maestral BSI 2:1 Vitez Bužim
Bratstvo 3:0 Vitez
Una 4:2 Brekovica 78
 Mladost DS 1:0 Omladinac 75

 

 

 

 

Čitaj dalje

Rezultati 23. kola Prve lige FBiH

PRVA-LIGA-FBIH-a1-300x149

Prva liga FBiH

 

Odigrane utakmice 23. kola Prve lige FBiH (19.04.2014.)prva

 

BUGOJNO: Iskra-Čapljina 2:0
MOSTAR: Branitelj-Gradina 3:0
ORAŠJE: Orašje-Igman 2:0
SANSKI MOST: Podgrmeč-Mladost 1:0
BANOVIĆI: Budućnost-Sloboda 1:3
GABELA: Gošk-Radnički 0:0
GRAČANICA: Bratstvo-Jedinstvo 0:0

Rudar-Troglav 3:0 (p.f.)

Čitaj dalje

Disciplinska odluka – Kapo Nermin NK”Jedinstvo” Bihać

DISCIPLINSKE MJERE

Disciplinski sudija Nogometne lige USK rješavajući predmete iz svoje nadležnosti, na osnovu člana 87. Disciplinskog Pravilnika NS/FS BiH donosi dana 21.04.2014.godine slijedeću:

ODLUKU 1
Kapo Nermin igrač NK”JEDINSTVO” Bihać br.sportske legtimacije Comet 1725403 na utakmici XIV kola Jedinstvene Omladinske lige Pioniri NK”JEDINSTVO” -NK”KLJUČ” Bosanska Otoka (4:0) koja je igrana 12.04.2014 godine u Bihaću kažnjava se po članu 43. D.P. NS/FS BIH 2 (dvije) utakmice neigranja na Prvenstvenim ili Kup utakmicama računajući od 13.04.2014 godine.

NK „ JEDINSTVO“ shodno odluci IO NS USK br. 134/2013 od 15.03.2013. godine kažnjava se novčanom kaznom u iznosu 15,00 KM (petnaest konvertibilnih maraka), koju je dužan platiti na račun NS USK roku od 15 dana od prijema odluke...

Čitaj dalje

Čestitka povodom Uskrsa!!!

SU

 

 

Svim kršćanskim vjernicama i vjernicima  upućujemo  iskrene čestitke povodom blagdana Uskrsa i Vaskrsa.

“Želimo da vam ovi blagdani budu ispunjeni zadovoljstvom i duhovnim mirom, te da ove praznične dane provedete u sreći sa svojim porodicama i prijateljima”.

 

Nogometni savez Unsko-sanskog kantona

Predsjednik  Amir Hadžić

Čitaj dalje

Svečana dodjela diploma sucima koji su stekli zvanje Entitetski sudac

Obavijest za suce

Komisija za suce i suđenje NS FBiH, shodno zaključcima sa sastanka održanog 09.04.2014. godine u Sarajevu, organizirat će svečanu dodijelu diploma sucima koji su stekli zvanje Entitetski sudac.

Svečana dodjela diploma održat će se u srijedu 23.04.2014. godine u Sarajevu (hotel “Sunce” Vogošća) sa početkom u 16:00 sati.

Svečanoj dodjeli diploma trebaju prisustvovati suci koji su pismeni ispit položili 14.04.2013. i 09.10.2013. godine:

- Avdibegović Damir FS KS

- Ahmetašević Nisad NS TK

 - Sušić Nihad NS TK

- Velić Alen NS SBK/KSB

- Čepo Pero NS HNK/Ž

- Šakinović Fahrudin NS USK

- Karajić Almir NS USK

- Fazlić Hajrudin  NS TK

- Osmanović Semir NS TK

- Džemidžić Ernis FS BPK

- Hušidić Amir NS USK

- Veselčić Nikica  NS PŽ-O

- Kov...

Čitaj dalje