Delegiranje 2.kolo USK-a i Omladinske lige

U predstojećem vikendu očekuju nas utakmice Kantonalne lige USK :

Subota – 27.08.2016. – 17:00h

  • Vrnograč , MLADOST (V)-BAJER 99
  • Stijena, GOMILA-SLOGA 1937
  • Sanica,OMLADINAC (S)-KAMENICA
  • Pokoj,OMLADINAC 75-BORAC

Nedjelja – 28.08.2016. – 17:00h

  • Kamengrad,RUDAR-ŽELJEZNIČAR
  • B.Petrovac,MLADOST 38-BREKOVICA 78

Delegiranje službenih lica  2.kolo2 kolo Kantonalna i OML.Liga

img_0291.jpg

Čitaj dalje

Delegiranje 2.kolo Druga liga FBIH “Zapad”

U II.kolu Druge lige FBIH”Zapad” sastaju se slijedeće ekipe : 

 Subota 27.08.2016.  17:00h

  • PODGRMEČ -VITEZ (V)  
  • SLOGA -BRATSTVO  
  • KRAJIŠNIK -KLJUČ  

Nedjelja 28.08.2016.  17:00h

  • RADNIK – VITEZ (B)  
  • VLAŠIĆ -BUSOVAČA  
  • KISELJAK -KRAJINA  
  • ISKRA – Slobodna ekipa

Kompletno delegiranje možete preuzeti : 2 kolo delegiranje Druga liga FBIH

IMG_0669-0.JPG

Čitaj dalje

Tabele svih kategorija nakon odigranog 1.kola

Donosimo Vam trenutno stanje na tabelama svih kategorija USK-a,nakon odigranog 1.kola

  • SENIORI :

seniori usk 1.kolo

  • KADETI :

kadeti 1.kolo

  • PIONIRI  – JUG:

pioniri jug 1.kolo

  • MLAĐI PIONIRI – JUG: 

mlađi pioniri jug 1.kolo

  • PIONIRI  – CENTAR :

pioniri centar 1.kolo

  • MLAĐI  PIONIRI – CENTAR :

mlađi pioniri centar 1.kolo

  • PIONIRI- SJEVER  :

pioniri sjever 1.kolo

  • MLAĐI PIONIRI-SJEVER :

mlađi pioniri sjever 1.kolo

Čitaj dalje

Dodjela pehara GNK Bratstvo

Dana 20.08.2016 godine u Bosanskoj Krupi dodjeljen je pehar za osvojeno prvo mjesto u Kantonalnoj ligi USK-a za takmičarsku 2015/2016 godinu.

Pehar kapitenu ekipe GNK Bratstvo Bosanska Krupa dodjelili su Predsjednik NS USK-a Halim Stupac i član IO NS USK-a  Emir Begić
 IMG_1283-1600x1067IMG_1282-1-1600x1252IMG_1280(1)-1-1600x1321
Čitaj dalje

Rezultati 1.kola Druga liga FBiH “Zapad”

Rezultati utakmica 1.kola Druga liga FBiH”Zapad”

  • NK Ključ – NK”Sloga” 0:0
  • NK”Bratstvo” – NK “Podgrmeč”  1:0
  • FK”Vitez”(V) -NK “Kiseljak” 2:0
  • FK”Krajina” – NK “Vlašić” 2:0
  • NK”Busovača” – FK”Radnik”(DV) 2:0
  • NK”Vitez”(B) – NK”Iskra” 0:3
  • NK”Krajišnik” slobodna ekipa

Tabela:

Screenshot_2016-08-20-20-41-53-1

Čitaj dalje

Odluka o odlaganju utakmice NK Gomila-NK Krajišnik

Omladinska liga USK

Takmičarski organ na osnovu zahtjeva NK “Krajišnik” donio ODLUKU:

O odgađanju I.kola prvenstvene utakmice Omladinske lige grupa “SJEVER” između ekipa :NK”Gomila” Stijena –NK”Krajišnik” V.Kladuša koja se trebala igrati 20.08.2016.godine u 10,00 i 12.00 sati na stadionu NK ”Gomila ” .

Navedena utakmica odigrat će se 24.08.2016.godine (srijeda) u 15.00 i 17.00 sati na stadionu NK ”Gomila”

Kompletna odluka takmičarskog organa:

ODLUKA O POMJERANJU TERMINA- Gomila-Krajišnik (1)

Čitaj dalje

Delegiranje I kolo Kantonalne i Omladinske lige USK

preuzmi

 

 

 

 

 

 

KANTONALNA LIGA USK

SLUŽBENA LICA – I KOLO

 20/21.08.2016 – 17:00 sati,parovi :

Pokoj : OMLADINAC 75 – MLADOST (V)

Izačić : BORAC  –  OMLADINAC (S)

Kamenica: KAMENICA – RUDAR

Bos.Krupa :ŽELJEZNIČAR – MUTNICA 

Brekovica :BREKOVICA 78 – GOMILA 

Kralje :SLOGA – BAJER 99   

Parove i Delegiranje Omladinske lige možete vidjeti:1 kolo KL i OL (1)(1)

Čitaj dalje

Delegiranje I kolo Druga liga FBIH “Zapad”

sudija karton pista

 

DRUGA LIGA FBIH ZAPAD

SEZONA – 2016/17 

20.08.2016. – 17:00 sati Subota ,parovi I kola :

Ključ  : KLJUČ –   SLOGA 

Bos.Krupa : BRATSTVO –  PODGRMEČ

Vitez : VITEZ (V)  KISELJAK

Cazin : KRAJINA –  VLAŠIĆ  

Busovača : BUSOVAČA –  RADNIK 

Bužim : VITEZ (B) –  ISKRA

Slobodna ekipa : NK Krajišnik 

Delegiranje I kolo  : 1.kolo delegiranje subota 20.08.2016.

Čitaj dalje

Službeni nalozi za obavljanje dužnosti Delegata i Sudija NS USK

sudija karton pista

 

 

Službeni nalozi za obavljanje dužnosti Delegata i Sudija na utakmicama NS USK

 

 

Čitaj dalje

RASPORED Takmičenja svih kategorija NS USK

LOPTA SLIKA

U sklopu predstojećeg takmičenja SEZONA 2016/2017 objavljujemo raspored takmičenja svih kategorija koje možete preuzeti ,a to su:

 

 

Čitaj dalje